BBP”de Toprak dönemi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

BBP”de Toprak dönemi

Bu haber 10 Ocak 2012 - 10:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Karacabey İlçe Başkanı Cengiz Efe’nin iş yoğunluğu nedeniyle bıraktığı göreve İzzet Toprak getirildi.


Karacabey’de uzun yıllar BBP ilçe başkanlığı görevini sürdüren Cengiz Efe, iş yoğunluğunu mazeret göstererek kendi isteğiyle bıraktığı BBP ilçe başkanlığı görevine, ilçe esnaflarından İzzet Toprak atandı.


Parti binasında gerçekleştirilen devir teslim töreni sonrası yeni yönetimini belirleyen yeni başkan Toprak, Başkan Yardımcılığı görevine Ali İhsan Başaran, Genel Sekreterliğe Ersin Gökkaya, Teşkilat Sorumluluğuna Ahmet Göktepe, Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Fatih Çınar’ın getirildiğini açıkladı.


İzzet Toprak başkanlığındaki yeni yönetime başarı dileklerinde bulunan BBP eski ilçe başkanı Cengiz Efe, her zaman yardım ve desteğe hazır olduğunu söyledi.


BBP yeni İlçe Başkanı İzzet Toprak’ta, Efe’den aldığı bayrağı ilçede daha yukarı çıkaracağını belirtti. Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatı sonrası bazı kesimlerce BBP’nin dağılma dağılma süreciyle karşı karşıya kalındığı iddialarının asılsız olduğuna dikkat çeken Başkan Toprak, il, ilçe ve ocak yönetimlerinden aldıkları destek ve güvenle bu mukaddes davayı sonuna kadar devam ettireceklerinin altını çizdi.


Toprak, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ‘’Öyle bir gençlik istiyorum ki, bir elinde bilgisayar, bir elinde Kuran-ı Kerim olsun’’ sözlerini söyleyerek tamamladı.