Hastane nefes aldı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Hastane nefes aldı!

Bu haber 30 Aralık 2011 - 10:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimliği, TEMA desteğiyle B Blokta 40 adet çınar fidanı dikti.


Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Kaan Bütün ve diğer doktorların girişimleri ve TEMA Karacabey Temsilcisi Naci Güncü’nün desteğiyle düzenlenen etkilikte, Devlet Hastanesi B Blok bahçesine 40 adet çınar fidanı dikildi.


Hastane bahçesinde düzenlenen ağaç dikme törenine, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Kaan Bütün, TEMA Karacabey Temsilcisi Naci Güncü, TEMA gönüllüsü Ümit Yalçın, doktorlar, hemşireler ve hastane çalışanları katıldı.


40 adet çınar fidanını elleriyle toprağa diken doktorlar, ‘’Bizim işimiz hep yaşatmak. Şuana kadar insanları yaşatmaya çalışıyorduk ama artık yaşatmamız gereken birde ağacımız oldu.’’ dediler.


Ağaç dikmenin çok güzel bir şey olduğunu ifade eden Başhekim Dr. Yavuz Kaan Bütün de, ‘’Daha öncede ağaç dikmiştim. Gerçekten çok güzel bir duygu. Herkesin bu konuda elini taşına altına sokması gerekir. İnşallah bu ağaçlarımıza en güzel şekilde bakarak büyüdüklerini de göreceğiz.’’ şeklinde konuştu.


Hastane başhekimi ve doktorlara teşekkür eden TEMA Karacabey Temsilcisi Naci Güncü, ‘’Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir yer bırakmak istiyorsak mutlaka ağaç dikmeliyiz. Bu konuda duyarlılık örneği sergileyen başhekimimize ve doktorlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.’’ dedi.


Törende ayrıca başhekim Bütün’ün isteğini geri çevirmeyen basın mensupları da bir fidan dikerek bu güzel etkinliğe katkıda bulundular.