Sedat Yalçın”dan yeni yönetime ziyaret « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Sedat Yalçın”dan yeni yönetime ziyaret

Bu haber 27 Aralık 2011 - 11:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, il yönetimiyle birlikte, Karacabey İlçe Teşkilatını ziyaret ederek kongre sonrası oluşan yeni yönetime başarılar diledi.


Ak Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, İl Başkan Vekili Cemalettin Torun, Teşkilat Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve il yönetimi, 19 Kasım 2011 tarihinde yapılan AKP Karacabey İlçe Kongresinde tekrar başkanlığa getirilen Mustafa çelik ve yönetimini ziyaret etti.


Ziyaretin ardından ilçe teşkilatı tarafından Oda Restoranda verilen akşam yemeğinde konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Çelik, İl Başkanı Sedat Yalçın’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.


İlçe yönetimi olarak, Karacabey’e bir şeyler kazandırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Çelik, ‘’Bölge milletvekilimiz ve Karacabey evladı Önder matlı ile uyum içerisinde olarak tüm sorunları bir bir çözeceğiz.’’ dedi.


Kongre sürecine Karacabey ile başladıklarını ve sona yaklaşıldığını belirten AKP İl Başkanı Sedat Yalçın da, ‘’Kongrelerini yapan ilçelerimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyoruz. Karacabey’deki yeni yönetimin kaliteli ve uyum içinde çalışacağına yürekten inanıyorum. Bu yeni ekibin, eski yıllarda yaşanan sıkıntılı günleri unutturacağına eminim.’’ şeklinde konuştu.