Hacı Ahmediye sildi süpürdü! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Hacı Ahmediye sildi süpürdü!

Bu haber 27 Aralık 2011 - 11:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 92. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen ‘Atatürk Koşusu’na hacı Ahmediye İlköğretim Okulu damgasını vurdu.


Taşlık Köyü ve Cumhuriyet Alanı arasında yapılan koşularda, Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde birincilik Hacı Ahmediye İlköğretim Okulu’nun olurken, takım sıralamasında da birincilikleri yine Hacı Ahmediye göğüsledi.


Bireysel ve takım sıralamalarında zirvede yer alan Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu, bu başarısıyla atletizmde en iyi okul olduklarını kanıtladılar.


Minik Kızlar, Minik Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Erkekler ve Genç Kızlar kategorilerindeki koşularda bireysel ve takım dereceleri şöyle oluştu:


BİREYSEL SIRALAMA


Küçük Kızlar


1-Pınar Yıldırım (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


2-Serap Yumitkan (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


3-Elif Kırdar (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


Küçük Erkekler


1-Mehmet Taşdelen (14 Eylül İlköğretim Okulu)


2-Emrah Şimşek (Keşlik İlköğretim Okulu)


3-Mustafa Erdem (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


Yıldız Kızlar


1-İpek Budak (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


2-İrem Güzel (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


3-Esma Subaşı (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


Yıldız Erkekler


1-Mert Günden (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


2-Ali Köse (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


3-Alper Önen (Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu)


Genç Kızlar


1-Seren Yazagan (İ.M.K.B Kız Meslek Lisesi)


2-Yağmur Çeçen (İmam Hatip Lisesi)


3-Yaren Şahin (İ.M.K.B Kız Meslek Lisesi)


Genç Erkekler


1-Ferhat Öztürk (Karacabey Lisesi)


2-Ahmet Aba (Sadık Yılmaz T.T. Lisesi)


3-Ozan Erdem (Sadık Yılmaz T.T. Lisesi)


TAKIM SIRALAMASI


Küçük Kızlar


1-Hacı Ahmediye Onur İ.Ö.O.


2-Ömer Matlı İ.Ö.O.


3-Taşlık İ.Ö.O.


Küçük Erkekler


1-Hacı Ahmediye Onur İ.Ö.O.


2-Taşlık İ.Ö.O.


3-Ömer Matlı İ.Ö.O.


Yıldız Kızlar


1-Hacı Ahmediye Onur İ.Ö.O.


2-Taşlık İ.Ö.O.


3-Şehit Bahadır Tayfur İ.Ö.O.


Yıldız Erkekler


1-Hacı Ahmediye Onur İ.Ö.O.


2-Taşlık İ.Ö.O.


3-Şehit Bahadır Tayfur İ.Ö.O.


Genç Kızlar


1-İmam Hatip Lisesi


2- İ.M.K.B. Lisesi


3- Karacabey Lisesi


Genç Erkekler


1- E.M.L.


2- Karacabey Lisesi


3- Anadolu Lisesi