As Doruk ekonomi toplantısında « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

As Doruk ekonomi toplantısında

Bu haber 20 Aralık 2011 - 10:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

As Doruk Mühendislik, Bursa’da düzenlenen Türkiye ve Dünya Ekonomisi konulu toplantıya katıldı.


Bursa Tesisat ve İnşaat Malzemeleri Derneği (BURTİMDER) ve Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.’nin Almira Otel’de düzenlediği ‘2012 Yılı Türkiye ve Dünya Ekonomisi’ konulu toplantıya, As Doruk Mühendislik şirket müdürü Hüsnü Doğruoğlu da katıldı.


BURTİMDER Başkanı Osman Şahin’in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, sektörde faaliyet gösteren firmalardan bazılarının ekonomik sıkıntı içerisinde olduğu vurgulandı.


‘’Türkiye’nin 2050’ye kadar geleceği güzel görünüyor.’’ diyen İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin da toplantıda katılımcılara, ’Yeni dünya düzeni ve yeni paradigmalar’ konulu bir sunum yaptı.


Alkin, sunumunda Türkiye’nin geleceğinin oldukça iyi olduğunu ifade ederek, ’’Ülkenin geleceği nokta iyi. Şu anki sisli ortamda duygusal bozulmalara gitmemek lazım. Bu sis kalkacak. Türkiye’nin 2050’ye kadar geleceği güzel görünüyor’’ diye konuştu.


Toplantı, TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü’nün, Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı ve Kongresi hakkında verdiği bilgilerin ardından sona erdi.


Fuarın 04-08 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacağını duyurdu.