Biz her zaman yanınızdayız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Biz her zaman yanınızdayız

Bu haber 05 Temmuz 2011 - 11:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekilleri Önder Matlı ve İsmet Su, Karacabey, Mustafakemalpaşa ve Mudanya ilçe teşkilatına seçim çalışmalarında göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ziyaretlerinde bulundu.


12 Haziran genel seçimlerinde Bursa’nın altını üstüne getirerek çalmadık kapı bırakmayan AK Parti Bursa Milletvekilleri Önder Matlı ve İsmet Su, kendilerini ilk kez, AK Partiyi ise üçüncü dönem iktidara taşıyan halk ile bir araya geldi. Matlı ve Su, gösterilen teveccühün karşılıksız olmadığını vurguladı.


Bu ilgi karşılıksız kalmayacak


Ziyaretlerde konuşan yeni milletvekillerinden Önder Matlı; “Tevazu değeri yüksek olan AK Partili vekiller olarak, bizleri bu iktidara taşıdığınız için, milli iradeyi temsil etme görevini bizlere verdiğiniz için hepinizden Allah razı olsun” dedi. Hizmet aşkı ile aday adaylığı sürecinden beri çalıştığını söyleyen Matlı, milletvekilliği aday adaylığından bu yana geçen süre içerisinde halkın gösterdiği teveccühün sandığa da yansıyacağından şüphe etmediğini, bu büyük ilginin karşılıksız kalmayacağını belirtti.


Halkın içinden kopmayacağız


Çiçeği burnunda milletvekillerinden İsmet Su ise yalnızca seçim zamanında değil seçimden sonra da sahada olduklarının ve olacaklarını ifade etti. Her zaman olduğu gibi seçimden sonra da AK Partinin kurumsal yapısıyla fark yarattığını belirten Su, halkın içinden olduklarını sözlerine ekledi. Sorunların tespiti için her zaman halkın arasında olunması gerektiğinin altını çizen Su; “Sorunların tespiti için her zaman halkın arasında olmak gereklidir. Biz geçtiğimiz çalışmalarda olduğu gibi şimdi de halktan kopmayacağız, çıtayı her zaman yükselterek çalışacağız” diye konuştu.


Vekillere çiçekli karşılama


Teşekkür ziyaretlerinde AK Partili Milletvekilleri Önder Matlı ve İsmet Su’yu, Mustafakemalpaşa ilçesinde İlçe Başkanı Şaban Korkmaz, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Karacabey’de İlçe Başkanı Mustafa Çelik, Mudanya’da ise İlçe Başkanı Kadir Kahraman karşılarken, çok sayıda partili çiçeği burnunda milletvekillerine başarılar dilediler. Ziyaretlerde ilçe teşkilatının çiçeklerle karşıladığı milletvekilleri Önder Matlı ve İsmet Su, teşkilatlara seçim çalışmalarında göstermiş oldukları yoğun çabalarından dolayı teşekkürlerini sundu.