Matlı”ya veda yemeği « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Matlı”ya veda yemeği

Bu haber 24 Haziran 2011 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AKP’den milletvekili seçilen Önder Matlı’ya, yemin töreni için Ankara’ya gitmeden önce Ticaret Borsası tarafından hem destek hemde veda yemeği verildi.


Borsa Lokantasında düzenlenen yemeğe, Kaymakam Dursun Balaban, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Çelik, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Halit Elbir, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkanı Tarık Tezel, Ziraat Odası Başkanı Hasan Karahasanoğlu, İlçe Tarım Müdürü Erdoğan Ceylan ve çok sayıda davetli katıldı.


Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan’ın, milletvekili seçilen Önder Matlı’yı kutlaması ve başarı dileklerinde bulunmasının ardından, seçimlerden alınlarının akıyla çıktıklarını söyleyen Matlı,


‘’Bu süreçte bana çok destek oldunuz, beni yüreklendirdiniz. Bende bu teveccühünüze karşı koyamadım ve hizmet için yola çıktım. Sonuçta bunu başardık. Artık benim siyasi bir kimliğim var ama ben burada kardeşiniz olarak bulunuyor ve konuşuyorum. Şuan ki tablo çok güzel. 4 yıl boyunca ben bu tabloyu görmek istiyorum. Seçimler öncesi arkamda olanları şimdide yanımda görmek istiyorum. Hep birlikte el ele verip altından girip üstünden çıkıp olmaz denen projeleri hayata geçireceğiz. Benim amacım Karacabey’e güzel eserler kazandırmak ve bu eserlerle anılmak.’’ şeklinde konuştu.


Önder Matlı’nın Karacabey için önemli bir şans olduğunu söyleyen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ile Meclis Başkanı Tarık Tezel de, Önder Matlı’ya destek olunması gerektiğini belirterek, kendisine Ankara’da başarılar diliyoruz dediler.


Konuşmaların ardından Murat Bertan tarafından Önder Matlı’ya, iğne oyasından yapılmış bir tablo hediye edildi.