Delegeler belirlendi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Delegeler belirlendi

Bu haber 04 Ocak 2011 - 11:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şubat ayında genel kurula gidecek olan Karacabey Ziraat
Odası, geçtiğimiz hafta sonu delege seçimlerini yaptı.

Karacabeyli çiftçinin sorununu
19 yıldır gündeme taşıyan ve adı yaptığı eylem ve açıklamalarla herkes
tarafından bilinen Nuri Karaca, Şubat ayında gerçekleştirilecek olan kongrede
aday olmayacağını belirtti.

Çiftçinin yanında olmaya her
zaman devam edeceğini vurgulayan Başkan Karaca’nın yerine Şubat ayındaki genel
kongrede şu anki Meclis Başkanı Hasan Karahasanoğlu ve Ziraat Odası Başkan
Vekili Raif Kayacan’ın başkanlık için kolları sıvadıkları kaydedildi.

Hafta sonu gerçekleştirilen 21
mahalle ve 64 köydeki delege seçimlerinde şu isimler görev aldı:

ŞAHİN ESEN (AKÇASUSURLUK),
İLYAS ORDU (AKHİSAR), HÜSEYİN ÜNER (AKÇAKOYUN), DOĞAN AKKOYUNLU (ARIZ), NURİ
KARACA (BAKIRKÖY), CEMİL ARI (BALLIKAYA), YUSUF ÇOLAK (BAYRAMDERE), SÜLEYMAN
ERSEN (BEYLİK), İSMAİL AYDIN (BOĞAZ), ALİ MUTLU (CANBAZ), ERHAN ÇAMOĞLU
(ÇAMLICA), HASAN DİLER (ÇAVUŞ), SAİT ŞENER (ÇARIK), İBRAHİM ATEŞ (ÇEŞNİGİR),
MEDENİ EKMEKÇİ (DAĞESEMEN), FARUK ÇAKIR (DAĞKADI), İLYAS ÇAKIR (DANİŞMENT),
KADİR ARSLAN (DOĞLA), SÜLEYMAN İNCE (ESKİKARAAĞAÇ), ZEKİ GÜLAN (EKİNLİ), ŞABAN
ECELER (EKMEKÇİ), İRFAN SÜLÜN (ESKİSARIBEY), EMRE SEVİM (FEVZİPAŞA), FERDİ
ÇİMEN (GÖLKIYI), MUSTAFA KAZA (GÖLECİK),SERKAN EVREN (GÖNÜ), EROL
BATIR(GÜNGÖRMEZ), CEMAL ERDEM (HAMİDİYE), RECEP KARASAKAL (HARMANLI), KAZIM
YILMAZ (HAYIRLAR), RAHİM ÖZSEÇEN (HOTANLI), İSA FİDAN (HÜRRİYET), HABİL BAY
(İNKAYA), SELİM SARUCAN (İSMETPAŞA), MÜMÜN ERESELLİ (İKİZCE),ÜMİT BAKIRTAŞ
(KARASU), MÜMİN ÖZDEMİR (KARAKOCA), AYHAN ŞİMŞEK (KEDİKAYA), ÖZKAN GÜLDEREN
(KEŞLİK), İBRAHİM SÜNGER (KIRANLAR), ALİ KARAKUŞ (KULAKPINAR), KAMİL CİVELEK
(KURŞUNLU), ERHAN ERDEM (KÜÇÜKKARAAĞAÇ), RAMAZAN BAY (MURATLI), DOĞAN ORHAN
(ORHANİYE),YAKUP ORUÇ (OKÇULAR), NECMETTİN ERARSLAN (ORTASARIBEY), HABİB OZAR
(OVAESEMEN), HAYRİ ÇEKİÇ (ÖRENCİK), İSMAİL ŞENDERE (SAZLICA), MUSTAFA ŞENTER
(SEYRAN), ŞABAN ARSLAN (SUBAŞI), DERVİŞ METE (SULTANİYE), NEDİM GÜNEŞ
(ŞAHİNKÖY), İLYAS DOĞRU (ŞAHMELEK), HALİT BULUT (TAŞLIK), BAKİ İZLİ
(TAŞPINAR),HIFZI ÇET (TOPHİSAR), AHMET BAYATLI (ULUABAT),ERSEL YILMAZ (YARIŞ),
TAYFUN TÜRK (YENİKARAAĞAÇ), NAZMİ BAŞARIR (YEŞİLDERE), TUNCAY GÜLEÇ
(YENİSARIBEY), SEFA SEÇER (YOLAĞZI).

SEMİH KÜÇÜKŞEKERCİ
(ABDULLAHPAŞA), TUNCAY ÇAKMAKLI (CANBALI),ERGÜL KIRLI (DRAMA), EKREM ŞİMANLAR
(ESENTEPE), RAHMİ ASNAŞA (EMİRASULTAN), AHMET ŞEN (GAZİ), İSMET ATEŞ (GARİPÇE),
CEMİL ÇALIMLI (HAMİDİYE), MEHMET BURHAN (HÜDAVENDİGAR), OSMAN AŞIKOĞLU
(KARACAAHMET), MÜMİN GİDER (MAHMURİYET), MUHSİN KOÇAN (MECİDİYE), ALİ İHSAN
EVRENSEKİZLİ (NASRETTİN), SEFER PULLU (RUNGUÇPAŞA), EKREM ÖĞÜT (SAADET), RAİF
KAYACAN (SELİMEYE), FERRUH ERTAN (SIRABADEMLER), AHMET KIRMIZI (TABAKLAR),
SADETTİN İNCE (TAVŞANLI), HASAN KARAHASANOĞLU (YENİCE), İSMAİL HAKKI DEMİREZEN
(YENİ).